FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Airidas ŽukauskasVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiaiuk@dtu.dk
Airidas ŽukauskasVidenskabelig assistentDTU Nanotechaiuk@nanotech.dtu.dk
Stanko ŠkecVisiting Assistant ProfessorDTU Managementstancos@dtu.dk
Esmeray ÜstünyagizPostdocDTU Mekanik45 25 47 28esustu@mek.dtu.dk
Süleyman ØzmerihStudentermedhjælperDTU Bioengineerings163719@student.dtu.dk
Sigrid Husebø ØygardPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologishoy@dtu.dk
Anders ØwrePh.d.-studerendeDTU Kemi30 49 80 20anow@kemi.dtu.dk
Hanne ØstergårdEmeritusDTU Kemiteknik21 32 69 55haqs@kt.dtu.dk
Jacob ØstergaardProfessor, CenterlederDTU Elektro45 25 35 01joe@elektro.dtu.dk
Marianne Harms ØstergaardAfdelingssekretærDTU Veterinærinstituttet35 88 68 79mhos@dtu.dk
Marianne Harms ØstergaardAfdelingssekretærDTU Nanotechmhos@dtu.dk
Dana ØstergaardProject CoordinatorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 35 76dgaard@dtu.dk
Maria Tørnsø ØstergaardFundingsupportDTU Fotonik45 25 38 52mtoe@fotonik.dtu.dk
Dorte Skaarup ØstergaardPostdocDTU Byg45 25 18 80dskla@byg.dtu.dk
Jens ØstergaardForskningsteknikerDTU Energi46 77 56 71jeqs@dtu.dk
Valdemar Batory ØstergaardUndervisningsassistentDTU Diplomvbaos@dtu.dk
Marianne Harms ØstergaardAfdelingssekretærDTU Sundhedsteknologi35 88 68 79mhos@dtu.dk
Nicolas ØstergaardIT SupporterDTU Management45 25 15 04nicoes@dtu.dk
Minja ØsbyPædagogisk konsulent, læring og ITAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 73 02mioes@llab.dtu.dk
Anne-Marie ØrngreenDTU Fødevareinstituttet35 88 76 40aorn@dtu.dk
Anders Sebastian Rosenkrans ØdumPostdocDTU Bioengineeringaodum@dtu.dk
Özge Sinem ÖzçakmakPh.d.-studerendeDTU Vindenergi93 51 15 65ozsi@dtu.dk
Ali Gürcan ÖzkilLektorDTU Mekanik45 25 56 41alio@mek.dtu.dk
Emre ÖzdemirResearcherDTU Biosustain93 51 11 69emoz@biosustain.dtu.dk
Steffen Nielsen ÖsterbergEkstern lektorDTU Managementsniel@dtu.dk
Rögnvaldur Ingvi ÖrnolfssonHjælpelærerDTU Managementrinor@dtu.dk
Merve ÖnerPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmeon@kt.dtu.dk
Ólafur ÖgmundarsonSenior Sustainable-Innovation ManagerDTU Biosustain21 48 26 60olog@biosustain.dtu.dk
Ari Páll ÍsbergVidenskabelig assistentDTU Computearis@dtu.dk
Marianne ÆrsøeCentersekretærDTU Entrepreneurship93 51 09 01maers@dtu.dk
Ida Sofie ÅsleNordic Communications and Event CoordinatorC-KICida.asle@climate-kic.org
Asger ÅkermanStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendeasgak@dtu.dk
Laila ZwislerChefkonsulent, TeknologihistorieDTU Fysik45 25 32 79lazw@fysik.dtu.dk
Maximilian Felix Roman ZwickerPh.d.-studerendeDTU Mekanikmfrz@mek.dtu.dk
Libor ZverinaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniklibzve@kt.dtu.dk
Daria Zukowska-TejsenLektorDTU Byg45 25 18 59dz@byg.dtu.dk
Kan ZuPh.d.-studerendeDTU Bygkanz@byg.dtu.dk
Adriana Gabriela ZsurzsanTeknisk managerDTU Elektro45 25 35 56agsidea@elektro.dtu.dk
Tiberiu-Gabriel ZsurzsanAdjunktDTU Elektro45 25 36 24tgzsur@elektro.dtu.dk
Henrike ZschachPh.d.-studerendeDTU Bioinformatik45 25 26 03henrike@bioinformatics.dtu.dk
Rusen ZouPh.d.-studerendeDTU Miljø45 25 14 36ruzo@env.dtu.dk
Giulia De ZottiPh.d.-studerendeDTU Compute45 25 21 93gizo@dtu.dk
Kinga ZorSeniorforskerDTU Nanotech45 25 57 51kinzo@nanotech.dtu.dk
Kinga ZorSeniorforskerDTU Sundhedsteknologi45 25 57 51kinzo@dtu.dk
Solveig Helga ZophoniasdottirEducation ManagerC-KIC93 51 13 14solveig.zophoniasdottir@climate-kic.org
Yi ZongSeniorforskerDTU Elektro46 77 50 45yizo@elektro.dtu.dk
Lene Risager ZohnesenProject ControllerAØR Økonomisektion F35 88 32 50lz@adm.dtu.dk
Thalis ZisPostdocDTU Transport45 25 15 03tzis@transport.dtu.dk
Thalis ZisSeniorforskerDTU Management45 25 15 03tzis@dtu.dk
Charalampos ZirasPostdocDTU Elektro46 77 48 04chazi@elektro.dtu.dk
David Munk ZinoStudentermedhjælperDTU Aquadmzi@aqua.dtu.dk
Marius ZimmermannPostdocDTU Computemarz@dtu.dk
Jakob Kjær ZimmermannSoftwareudviklerDTU Elektro45 25 35 68jkzi@elektro.dtu.dk
Nico Henrik ZiersenIngeniørassistentDTU Byg45 25 17 85nizi@byg.dtu.dk
Dorthe ZieglerProject ControllerDTU Nanolab45 25 57 55dozi@adm.dtu.dk
Sebastian Szarafin ZieglerAnlægsgartnerelevCampus Service93 51 07 69sebsz@dtu.dk
Dorthe ZieglerProject ControllerAØR Økonomisektion A45 25 77 08dozi@adm.dtu.dk
Darko ZibarLektor, GruppelederDTU Fotonik45 25 38 40dazi@fotonik.dtu.dk
Vitaliy ZhurbenkoLektorDTU Elektro45 25 38 20vz@elektro.dtu.dk
Fedor ZhuravlevSeniorforskerDTU Nutech46 77 53 37fezh@dtu.dk
Xiaolong ZhuForskerDTU Sundhedsteknologi45 25 58 53xizhu@dtu.dk
Xinyu ZhuPostdocDTU Miljø45 25 14 04xinzh@env.dtu.dk
Xianli ZhuSeniorforskerDTU Management45 33 52 70xzhu@dtu.dk
Ping ZhuPh.d.-studerendeDTU Kemipizh@kemi.dtu.dk
Tingting ZhuPostdocDTU Mekanikzhuti@mek.dtu.dk
Liuchao ZhuPh.d.-studerendeDTU Nutech46 77 53 70lizhu@dtu.dk
Xiaolong ZhuForskerDTU Nanotech45 25 58 53xizhu@nanotech.dtu.dk
Binbin ZhouSeniorforskerDTU Fotonik45 25 63 86zhou@fotonik.dtu.dk
Quan ZhouPh.d.-studerendeDTU Energiquaz@dtu.dk
Jieyu (Jessie) ZhouAdjunktDTU Entrepreneurship45 25 45 45jiez@dtu.dk
Yujian ZhouPh.d.-studerendeDTU Miljøyzhou@env.dtu.dk
Zifan ZhouPh.d.-studerendeDTU Fotonik45 25 51 86zifz@fotonik.dtu.dk
Zhiyong ZhengPh.d.-studerendeDTU Kemizhizhe@kemi.dtu.dk
Shuohang ZhengPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikshuzh@kt.dtu.dk
Ya-Rong ZhengPostdocDTU Fysikyarong@fysik.dtu.dk
Kaibo ZhengSeniorforskerDTU Kemikzheng@kemi.dtu.dk
Yi ZhengPh.d.-studerendeDTU Fotonik45 25 65 67yizhen@fotonik.dtu.dk
Tao ZhengPh.d.-studerendeDTU Nanotechtaozhe@nanotech.dtu.dk
Tao ZhengPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologitaozhe@dtu.dk
Ding ZhaoPostdocDTU Nanolabdizhao@dtu.dk
Ge ZhaoPh.d.-studerendeDTU Fødevareinstituttetgezha@food.dtu.dk
Qian ZhaoPh.d.-studerendeDTU KemiQiazh@kemi.dtu.dk
Xiaojing ZhaoPh.d.-studerendeDTU Fysikxzhao@dtu.dk
Luxi ZhaoPostdocDTU Compute45 25 37 17luxzha@dtu.dk
Yonggang ZhaoPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringyonzh@dtu.dk
Dan ZhaoVidenskabelig assistentDTU Miljø45 25 14 13danz@env.dtu.dk
Liyan ZhaoPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 27 10 99liyzh@kt.dtu.dk
Haiwu ZhangPostdocDTU Energi93 51 08 37haizh@dtu.dk
Rujing ZhangPostdocDTU Nanotech45 25 81 62rujzh@nanotech.dtu.dk
Jie ZhangSenior ResearcherDTU Biosustain30 53 46 31jzha@biosustain.dtu.dk
Jin ZhangPh.d.-studerendeDTU Managementjinzh@dtu.dk
Menglin ZhangPostdocDTU Elektromenzh@elektro.dtu.dk
Wenjing (Angela) ZhangLektorDTU Miljø45 25 16 30wenz@env.dtu.dk
Yubin ZhangSeniorforskerDTU Mekanik45 25 47 52yubz@mek.dtu.dk
Jingdong ZhangProfessorDTU Kemi45 25 23 52jz@kemi.dtu.dk
Rujing ZhangPostdocDTU Sundhedsteknologi45 25 81 62rujzh@dtu.dk
Xinxin ZhangAdjunktDTU Elektro45 25 39 27xinz@elektro.dtu.dk
Zhe ZhangLektorDTU Elektro45 25 34 86zz@elektro.dtu.dk
Yu ZhangPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik91 86 81 86yuzha@kt.dtu.dk
Guangtao ZhangPh.d.-studerendeDTU Management45 25 45 56guazha@dtu.dk
http://www.robocup.dtu.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=100&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=LastName
20 OKTOBER 2019