FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Faheem AliPh.d.-studerendeDTU Managementfahali@dtu.dk
Zohreh AlizadehVidenskabelig assistentDTU Computezoal@dtu.dk
Khaled AlizaiPh.d.-studerendeDTU Space45 25 96 83kha@space.dtu.dk
Lars AlkærsigLektorDTU Entrepreneurship45 25 45 34lalk@dtu.dk
Signe Winther AllerupERP HR-KonsulentAfdelingen for Økonomi og Regnskab93 51 14 48siwih@adm.dtu.dk
Joakim Christoffer AllerupIT InfrastrukturchefSupport, Netsys, AIT-Infrastruktur service gruppen, AIT-Net Team45 25 52 92jcal@dtu.dk
Rosa Lundbye AllesøeVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologirosal@dtu.dk
Rosa Lundbye AllesøeStudentermedhjælperDTU Bioinformatik45 25 24 77rosa@bioinformatics.dtu.dk
Kristoffer AlmdalProfessorDTU Nanotech45 25 81 44kral@nanotech.dtu.dk
Kristoffer AlmdalProfessorDTU Kemi45 25 81 44kral@kemi.dtu.dk
Rodrigo AlmedaForskerDTU Aquaroal@aqua.dtu.dk
Susana Raquel Melo de AlmeidaPostdocDTU Kemiteknik45 25 28 63susal@kt.dtu.dk
Louise AlmerStudentermedhjælperDTU Bioengineeringloualm@dtu.dk
Mads Radmer AlmindPh.d.-studerendeDTU Fysikmarad@fysik.dtu.dk
Alejandra Villamil AlonsoVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringalvalo@dtu.dk
Karla Jimena Grant AlpizarUndervisningsassistentDTU Bygkjgal@dtu.dk
Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Life45 25 61 37elals@dtu.dk
Xavier Flores AlsinaSeniorforskerDTU Kemiteknik45 25 29 67xfal@kt.dtu.dk
Tommy Sonne AlstrømSeniorforskerDTU Compute45 25 34 31tsal@dtu.dk
Ipek AltayHjælpelærerDTU Managementipeal@dtu.dk
Margherita AlteriniVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikmaalt@kt.dtu.dk
Leo AltingProfessor emeritus DTU Management45 25 46 60leoa@dtu.dk
Merlin Alvarado-MoralesForskerDTU Miljø45 25 14 71meal@env.dtu.dk
Elena Carrasquer AlvarezVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringecaal@dtu.dk
Sol Laura Gutierrez AlvarezPh.d.-studerendeDTU Kemislga@kemi.dtu.dk
Javier Fernandez AlvarezVidenskabelig assistentDTU Elektro45 25 38 21jafealv@elektro.dtu.dk
Sandro Diord Rescinho AmadorPostdocDTU Byg45 25 18 29sdio@byg.dtu.dk
Rajan AmbatProfessor MSODTU Mekanik45 25 21 81ram@mek.dtu.dk
Mads AmbjørnsenProjektlederCampus Service93 51 07 81maamb@dtu.dk
Ole AmbrosiusUndervisningsassistentDTU Diplom61 68 50 21olea@dtu.dk
Sara Ben AmerPh.d.-studerendeDTU Management46 77 51 72sbea@dtu.dk
Rania AmerLaborantDTU VeterinærinstituttetRaiam@dtu.dk
Mette AmfeltLaborantDTU Bioengineeringmetam@dtu.dk
Tara Sabbagh AmirkhiziPh.d.-studerendeDTU Management45 25 60 24tasaam@dtu.dk
Rabije AmitiKontorfuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 49ra@adm.dtu.dk
Heidi AmlundSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet93 51 08 77haml@food.dtu.dk
Ahmed Morsi AmmarPh.d.-studerendeDTU Elektro45 25 36 97ammma@elektro.dtu.dk
Frédéric AmourPostdocCenter for Olie og Gas - DTUamour@dtu.dk
Benaiah AnabaraonyePostdocCenter for Olie og Gas - DTUbana@dtu.dk
Abhishek AnandStudentermedhjælperDTU Elektroabhan@dtu.dk
Megha AnandPostdocDTU Fysikmanand@fysik.dtu.dk
Mikkel AnboVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringmikkan@dtu.dk
Ruben Isaac Erives AnchondoPh.d.-studerendeDTU Vindenergi21 40 93 78riea@dtu.dk
Amine Abbad AndaloussiPh.d.-studerendeDTU Compute45 25 31 58amab@dtu.dk
Carina AnderbergKonsulentDTU Aqua35 88 33 14ca@aqua.dtu.dk
Alex AndersenDriftskoordinator, gartnerCampus Service46 77 52 13alxa@dtu.dk
Birte Kronbak AndersenStudie- og uddannelseskoordinatorDTU Space45 25 38 47bka@space.dtu.dk
Anton Bay AndersenPh.d.-studerendeDTU Nanolababaand@dtu.dk
Bjørn Skjønning AndersenErhvervs-ph.d.DTU Managementbjska@dtu.dk
Christina Maj Hagberg AndersenLaborantDTU Nutech46 77 53 81chag@dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua29 25 13 10dean@aqua.dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Life50 70 10 12caia@dtu.dk
Eva Helena AndersenJournalistDTU Sundhedsteknologi45 25 39 71ehand@dtu.dk
Ditte Kirstine AndersenFuldmægtigAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 11 69ditkan@adm.dtu.dk
Jan AndersenChefkonsulentAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 78 53jande@adm.dtu.dk
Kasper Eli AndersenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 14 09kasan@dtu.dk
Mads Emil Møller AndersenPh.d.-studerendeDTU Bygmaema@byg.dtu.dk
Lene Krøl AndersenHead of eScience CenterDEICI2-DeIC Sekretariat, DEICI2-Kompetencecenter, Escience35 88 82 05lene.krol.andersen@deic.dk
Maj Munch AndersenSeniorforskerDTU Management45 25 45 32mmua@dtu.dk
Martin Skovgaard AndersenLektorDTU Compute45 25 30 36mskan@dtu.dk
Nicolaj Thulin AndersenSystemadministratorAIT Risø Campus46 77 55 43nicth@dtu.dk
Morten Fuglsang AndersenLærlingDTU Kemimfuan@dtu.dk
Nils Axel AndersenLektorDTU Elektro45 25 35 83naa@elektro.dtu.dk
Ole Steen AndersenEkstern lektorDTU Diplomolstan@dtu.dk
Rasmus Grau AndersenPh.d.-studerendeDTU Mekanik45 25 40 20rgra@mek.dtu.dk
Poul Erik AndersenIngeniørassistentDTU Fysik45 25 33 03poul.andersen@fysik.dtu.dk
Rikke AndersenSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet40 21 53 77rian@food.dtu.dk
Søren Scheurer AndersenChefkonsulent, Jura og kontrakterAfdeling for Innovation og Sektorudvikling45 25 74 38soesa@dtu.dk
Vibe Dalhoff AndersenPostdocDTU Fødevareinstituttet35 88 71 13vdan@food.dtu.dk
Anders Peter AndersenLektorDTU Fysik45 25 33 12aanders@fysik.dtu.dk
Anna Lise AndersenSekretær assistentDTU Mekanik45 25 47 62anli@mek.dtu.dk
Asger Gade AndersenErhvervs Ph.d.-studerendeDTU Mekanikaga@aluline.dk
Christina AndersenKvalitetschefDTU Veterinærinstituttet35 88 62 79chran@vet.dtu.dk
Christian AndersenErhvervs-ph.d.DTU Kemiteknikchrand@kt.dtu.dk
Christopher Røhl AndersenPh.d.-studerendeDTU Nanolab28 86 20 72chrisan@dtu.dk
Claus E. AndersenSektionslederDTU Nutech46 77 49 12clan@dtu.dk
Dennis AndersenServicecontroller cateringCampus Service45 25 12 11dennisa@dtu.dk
Henrik AndersenDyrepasserDTU Veterinærinstituttethenae@vet.dtu.dk
Jens Christian AndersenLektorDTU Elektro45 25 35 81jca@elektro.dtu.dk
Jakob Munkgaard AndersenSeniorforretningsudviklerDTU Tech Transfer93 51 18 63jmuan@dtu.dk
Kristoffer Steen AndersenPh.d.-studerendeDTU Management60 60 31 59krisan@dtu.dk
Jesper Skov AndersenLaborantDTU Nutech46 77 53 13jeskan@dtu.dk
Ken Haste AndersenProfessor, SektionslederDTU Aqua35 88 33 99kha@aqua.dtu.dk
Lars-Ulrik Aaen AndersenInstitutdirektørDTU Fotonik45 25 38 16luaa@fotonik.dtu.dk
Lilian AndersenOverassistentDTU Aqua35 88 34 12la@aqua.dtu.dk
Mathias Skovdam Busk AndersenStudentermedhjælperDTU Diplommathan@dtu.dk
Martin Marchman AndersenLektorDTU Management45 25 55 63mamaa@dtu.dk
Michael A. E. AndersenProfessor, ViceinstitutdirektørDTU Elektro45 25 36 01ma@elektro.dtu.dk
Nicolai Stengaard AndersenStudentermedhjælperAfdeling for Innovation og Sektorudvikling45 25 72 65nicsten@dtu.dk
Michael Riis AndersenPostdocDTU Compute45 25 38 88miri@dtu.dk
Peter E. AndersenGruppeleder, SeniorforskerDTU Sundhedsteknologi46 77 45 55peta@dtu.dk
Pernille Lysgaard AndersenPh.d.-studerendeDTU BygPelan@byg.dtu.dk
Rasmus Eckholdt AndersenPh.d.-studerendeDTU Elektrorecan@elektro.dtu.dk
Niklas Ladegaard AndersenHjælpelærerDTU Bioengineeringnilad@dtu.dk
Søren AndersenEkstern lektorDTU Byg45 25 40 46sran@byg.dtu.dk
Morten Garly AndersenAnsvarlig for kommunikationDTU Space45 25 97 69mga@space.dtu.dk
Frits Møller AndersenProfessor MSODTU Management46 77 51 03fman@dtu.dk
Maria Telver AndersenAdministrativ medarbejderCampus Service45 25 13 33matean@dtu.dk
Anders Reenberg AndersenPostdocDTU Compute61 30 39 97arean@dtu.dk
Bo Ulrik AndersenEkstern undervisningsassistentDTU Diplombuan@dtu.dk
http://www.robocup.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=101&mr=100&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=LastName
19 OKTOBER 2019