FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Sabrina Sahl (Barsel)Kontorchef, HR JuraKoncern HR45 25 11 64sabsa@dtu.dk
International Study Guidance Office (ISGO)Afdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 23international@adm.dtu.dk
Ashik A.SPh.d.-studerendeDTU Fotonik71 84 22 55ashas@fotonik.dtu.dk
Øyvind AablingSpecialkonsulentAfdelingen for IT Service35 88 82 15oyva@dtu.dk
Søren AaboSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet51 64 74 79sabo@food.dtu.dk
Jacob AabroeProjektlederAfdeling for Innovation og Sektorudvikling44 80 50 88jabroe@dtu.dk
Betina AabyeServicemedarbejderDTU Miljøbetaa@env.dtu.dk
Søren AabyenESDH konsulentAfdelingen for IT Service45 25 71 13saby@dtu.dk
Claus AagaardHåndværkerDTU Byg45 25 17 95claag@byg.dtu.dk
Søren AagaardEkstern lektorDTU Bygsoraag@byg.dtu.dk
Niels-Jørgen AagaardInstitutdirektørDTU Byg45 25 18 77nja@byg.dtu.dk
Sofie Berglykke AagaardStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendesober@llab.dtu.dk
Johan AagaardAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 01 33johaa@dtu.dk
Preben AagaardForskningsteknikerDTU Vindenergi60 42 81 46prea@dtu.dk
Rasmus Ørtoft AagaardStudentermedhjælperDTU Computes164419@student.dtu.dk
Niels AageLektorDTU Mekanik45 25 42 53naage@mek.dtu.dk
Sanni-Leea Hellevi AaltoForskerDTU Aquasheaa@aqua.dtu.dk
Kenneth Pihl AamandIT-administratorDTU Kemi45 25 23 25kpaa@kemi.dtu.dk
Frank Møller AarestrupProfessor, forskningsgruppelederDTU Fødevareinstituttet35 88 62 81fmaa@food.dtu.dk
Kim AarestrupProfessorDTU Aqua35 88 31 42kaa@aqua.dtu.dk
Anette AarupProject ControllerAfdelingen for Økonomi og Regnskab93 51 04 14aarup@dtu.dk
Amirali AbbaspourmaniVidenskabelig assistentDTU Fotonikamiabb@fotonik.dtu.dk
Ahmad El AbbassiStudentermedhjælperSupportahab@dtu.dk
Hiba Abdel-LatifAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet24 25 26 80hibaab@food.dtu.dk
Ebtisam AbdellahiLaboratoriefuldmægtigDTU Energi46 77 57 50ebab@dtu.dk
Dereje Fentie AbegazPostdocDTU Management45 25 65 22deab@dtu.dk
Zarmeena AbidPh.d.-studerendeDTU Nanolabzarab@dtu.dk
Michael AbildgrenSeniorpatentspecialistDTU Tech Transfer93 51 06 80micab@dtu.dk
Jens AbildskovLektorDTU Kemiteknik45 25 29 05ja@kt.dtu.dk
Christina Susan AbrahamPostdocDTU Fysikcsuab@dtu.dk
Asger Bech AbrahamsenSeniorforskerDTU Vindenergi24 92 16 13asab@dtu.dk
Adili AbulaitijiangPostdocDTU Space45 25 97 29adili@space.dtu.dk
Soufian Ben AchourPh.d.-studerendeDTU Mekanik45 25 47 95sbachou@mek.dtu.dk
Emmanuel AckomSeniorforskerDTU Management45 33 52 89emac@dtu.dk
Quentin Félix AdamPh.d.-studerendeDTU Bygqfead@byg.dtu.dk
Jacob Drachmann AdamsenEkstern lektorDTU Bygjd@cn3.dk
Ewa AdamsenLaborantDTU Mekanik45 25 22 00ea@mek.dtu.dk
Abubakar Isa AdamuPh.d.-studerendeDTU Fotonik452xxxxxabisa@fotonik.dtu.dk
Meile AdinaviciuteStudentermedhjælperDTU Kemiteknikmeiad@kt.dtu.dk
Chatbot AdminChatbotAfdelingen for Økonomi og Regnskabmarvin.chatbot@dtu.dk
Web Admindfgdgdtu
Helle AfjoulandRegnskabsmedarbejderAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 11 18ha@adm.dtu.dk
Armin AfroughPostdocCenter for Olie og Gas - DTU45 25 72 11armafr@dtu.dk
Sevil Vafadar AfsharVidenskabelig assistentDTU Miljø45 25 16 93sevaf@env.dtu.dk
Sam Afzal-HoushmandPh.d.-studerendeDTU Computesaaf@dtu.dk
William Winston AgaceGruppeleder, ProfessorDTU Sundhedsteknologi35 88 68 99wiag@dtu.dk
Vassilios AgelidisProfessorDTU Elektro45 25 34 04vasagel@elektro.dtu.dk
Martin Alves AgerbækHjælpelærerDTU Adgangskursusmalv@dtu.dk
Rasmus AgerholmPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologirasage@dtu.dk
Finn T. AgerkvistGruppeleder, LektorDTU Elektro45 25 39 41fa@elektro.dtu.dk
Henning AgerskovDocent, emeritusDTU Byg45 25 19 32ha@byg.dtu.dk
Stine Askjær AgersnapCand.jur.Afdeling for Innovation og Sektorudvikling22 82 08 57stias@dtu.dk
Jannie Felskov AgerstenLaboratorieteknikerDTU Bioengineering45 25 26 83jfa@bio.dtu.dk
Jane Wittrup AggerAdjunktDTU Bioengineering45 25 28 61jaag@dtu.dk
Hossein AghiliSystemadministratorAIT-Computeromehoag@dtu.dk
Nuray AgirbasProject ControllerAØR Økonomisektion E93 51 06 79nagir@adm.dtu.dk
Sarvesh AgrawalPh.d.-studerendeDTU Fotonik45 25 65 68saagr@fotonik.dtu.dk
Diana Maria Garza AgudeloPh.d.-studerendeDTU Elektrodmgag@elektro.dtu.dk
Lev Martinez AguileraPh.d.-studerendeDTU Energi93 51 88 96lmarag@dtu.dk
Arifian AgustaPh.d.-studerendeDTU Bygariag@byg.dtu.dk
Seda Emine AgzigüzelStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendeseda@dtu.dk
Mehrdad AhkamiStudentermedhjælperDTU Kemiteknik50 29 92 40medahk@kt.dtu.dk
Sonja Rosenlund AhlStudieadjunktDTU Adgangskursus45 25 56 82srh@adk.dtu.dk
Navid AhmadiPh.d.-studerendeDTU Miljø45 25 15 49navah@env.dtu.dk
Shirin AhmadiPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringshiahm@dtu.dk
Mathis von AhnenAdjunktDTU Aquamvah@aqua.dtu.dk
Jesper AhrenfeldtSeniorforskerDTU Kemiteknik21 32 53 44jeah@kt.dtu.dk
Axel AhrensPostdocDTU Sundhedsteknologi45 25 39 75aahr@dtu.dk
Allan AhrensbergAfdelingen for IT Serviceahren@ahrensbergexcellence.com
Tobias Torben AhsbahsPostdocDTU Vindenergittah@dtu.dk
David AiliForskerDTU Energi45 25 24 13larda@dtu.dk
Fatemeh AjalloueianPostdocDTU Sundhedsteknologifaaj@dtu.dk
Scott AkerErhvervs-ph.d.DTU Sundhedsteknologiscak@dtu.dk
Nika AkopianLektorDTU Fotonik45 25 38 07nikaak@fotonik.dtu.dk
Resul AlPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikresal@kt.dtu.dk
Zaynab Al-HussainiProjektleder & Event KoordinatorDTU Computezaalh@dtu.dk
Ahmad J.M. Al-KhafajiUndervisningsassistentDTU Diplomajmo@dtu.dk
Wael Fadi Al-MasriPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwafa@kt.dtu.dk
Mahmoud Al-SubaihiLektorDTU Diplom22 84 47 34mahals@dtu.dk
Hatem Ahmad AlaboudIGU elevDTU Miljøhaah@env.dtu.dk
Ahmed Shariful AlamPh.d.-studerendeDTU Fotonik45 25 66 01ahsh@fotonik.dtu.dk
Dario Vazquez AlbaceteCenter koordinatorDTU Bioengineering24 65 57 71davaa@dtu.dk
Mohammed M. AlbannayPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologimohalb@dtu.dk
Kristoffer Jon AlbersPostdocDTU Compute45 25 52 02kjal@dtu.dk
Christoffer Moesgaard AlbertsenForskerDTU Aquacmoe@aqua.dtu.dk
Paola Federica AlbizzatiPh.d.-studerendeDTU Miljø45 25 16 66paal@env.dtu.dk
Hans-Jørgen AlbrechtsenProfessorDTU Miljø45 25 15 86hana@env.dtu.dk
Kristine AlbrektsenAkademisk medarbejderDTU Kemi93 51 17 97kralb@kemi.dtu.dk
Brit Bille AlbrektsenAC-FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 66bbal@adm.dtu.dk
Mette AlbrinkOverassistentAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 71 59mealb@adm.dtu.dk
Morteza AlehosseiniPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologi50 10 80 82mortea@dtu.dk
Antonio Grimalt AlemanyVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Anna Luiza Farias AlencarPh.d.-studerendeDTU Aquaalfal@aqua.dtu.dk
Hanne AlexanderChefsekretærAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 10 88hale@adm.dtu.dk
Karina Sonne AlfastsenRegnskabsmedarbejderAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 11 05ksa@adm.dtu.dk
Kenneth AlgartForskningsteknikerDTU Vindenergikeal@dtu.dk
Charlotte AlgreenEkstern LektorDTU Bygchalg@byg.dtu.dk
Sajid AliPostdocDTU Fysiksajal@dtu.dk
Faheem AliPh.d.-studerendeDTU Managementfahali@dtu.dk
Zohreh AlizadehVidenskabelig assistentDTU Computezoal@dtu.dk
http://www.robocup.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=LastName
16 DECEMBER 2019